32 tydzień ciąży

Slider

32 tydzień ciąży

 

Witajcie! Z góry przepraszam za dłuższą ciszę, 32 tydzień ciąży zaczął się dosyć nieciekawie, jak większość z Was wie w piątek wylądowałam w szpitalu. Od kilku dni ból nerek nie dawał mi normalnie żyć, nie byłam w stanie chodzić prosto, drętwiała mi noga, ogólnie czułam się fatalnie. Wiedziałam, że mam do wyboru po raz kolejny jechać na SOR, gdzie już z doświadczenia wiem, że może być różnie – lub zaczekać na umówioną w piątek o 9:00 rano wizytę kontrolną u urologa. Ze względu na założony cewnik DJ (więcej o tym pisałam <TU>) na wizytach kontrolnych stawiam się co dwa tygodnie, wykonuje również komplet badań. Okazało się, że mój ból i dolegliwości nie były przerysowane, po zaledwie pięciu tygodniach cewnik przestał pracować, ponownie doszło do zastoju w prawej nerce. Każdy kto wie z jakim bólem wiąże się wodonercze, czy kolka nerkowa wie o czym mowa. Było na tyle źle, że miałam do wyboru: prosto od lekarza jechać karetką do szpitala, lub czekać na mojego faceta – nie było mowy o samodzielnym opuszczeniu placówki, a co dopiero o prowadzeniu samochodu.

32 tydzień ciąży
fot. Joanna Wolff-Markiewicz

W szpitalu zostałam na trzy dni, podczas mojego pobytu wykonano wymianę cewnika na nowy. Pomimo wielkiego strachu przed ponownym zabiegiem okazało się, że to dla mnie prawdziwe zbawienie. Dolegliwości ustały, już po jednym dniu byłam w stanie normalnie funkcjonować. Osobiście podejrzewam, że poprzedni cewnik był źle wprowadzony, nie byłam w stanie nawet chodzić i przez całe pięć tygodni miałam silny krwiomocz. Obecnie nie mam żadnego z tych objawów.  Modlę się tylko by do końca ciąży nie trzeba było ponownie go wymieniać.  Jeżeli masz podobny problem, lub zwyczajnie masz więcej pytań – śmiało, pisz w komentarzu, mailu lub wiadomości prywatnej. Z chęcią odpowiem na każde pytanie. 

 

Pokój #Melanii

 

Z racji tego, że mam kilka zaległości względem Was zacznę od pokoiku dla mojej córeczki. Jest już prawie gotowy, a przynajmniej najważniejsze jego elementy już stoją, a ja szykuje akcję -> pranie! Odpowiadając na Wasze pytania, pościel z kompletem ochraniaczy kupicie na www.amaloo.pl. Natomiast łóżeczko, baldachim, przewijak, komodę, półkę i łóżko kupicie w Ikei 🙂 Kilka razy pytaliście również o materac, zdecydowaliśmy się na piankowy.

 

32 tydzień ciąży

32 tydzień ciąży

32 tydzień ciąży

32 tydzień ciąży

32 tydzień ciąży

 

W międzyczasie wydarzyło się naprawdę sporo, miałam sesję ciążową, przyleciała do mnie moja młodsza siostra. Jeżeli chcecie być na bieżąco to zapraszam na #instagram oraz #facebook 🙂

 

32 tydzień ciązy

32 tydzień ciąży

 

Uciekam korzystać z obecności siostrzyczki, będę nadrabiać zaległości na bieżąco! Już jutro ostatnie USG 3D!

Buziaki, Agness

Jesteś mamą? Spodziewasz się dziecka?

Ta grupa jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszam serdecznie: 

<Matka nie-boska!>

Znajdź mnie:
Facebook
Instagram
Snapchat

Leave a Reply

Your email address will not be published.