Pudrowy akcent – USG 3D/4D

Pudrowy akcent – USG 3D/4D

Slider

Witajcie,

na wstępie chciałam Wam serdecznie podziękować – blog ma miesiąc! Do tej pory uzbierało się ponad 7,5 tys. unikalnych użytkowników oraz ponad 17 tyś wyświetleń. Uświadamiacie mnie tylko, że pomysł z powrotem był dobry. Bardzo, ale to bardzo Wam za to dziękuję.

 

Wczoraj pierwszy raz byliśmy na USG w technologii 3D/4D wraz z zapisem na płytę DVD. Melka ewidentnie nie ma parcia na szkło, pozwoliła nam zobaczyć jedynie swój profil. Nie było szansy by zobaczyć ją an face, w drugiej części badania zakryła się rączkami, jakby chciała nam powiedzieć – starzy, dajcie mi już spokój! Serdecznie polecam takie przeżycie, pozwala zajrzeć “do środka” i poczuć, jak realne jest dzieciątko w brzuchu mamy. Bardzo często na tym badaniu rodzice po raz pierwszy spierają się do kogo jest podobne dziecko. Jak to zwykle bywa, wszyscy mówią że do Tatusia 😉 Nasza Niunia jest okazem zdrowia, rośnie bardzo dynamicznie. Nie da się jej nie czuć, ponieważ kopie i wierci się non stop – sprawia mi tym ogromną radość. A Wy dziewczyny? Lubicie/lubiłyście kopniaki ;)?

 

agnessgal pudrowy akcent

 

Pudrowy akcent

No i mamy pierwszy dzień wiosny! Oczywiście astronomiczny, ale zawsze to coś. Ja poczułam ją zdecydowanie i przygotowałam dla Was stylizację z dodatkiem dwóch moich nowych perełek. Sama nie wiem, które buty podobają mi się bardziej. Oprócz tego, że są w trendach, są również świetnie wykonane i bardzo wygodne. Wyciągnęłam z szafy ulubione, materiałowe spodnie, w obecnym stanie jest mi w nich dużo wygodniej niż w jeansach. Pochowałam do schowków wszystkie zimowe kurtki i kozaki. Obym nie musiała już po nie schodzić w tym roku. Wy też już po wiosennej weryfikacji szafy, czy dopiero przed?

 

Serdecznie polecam Wam @avangardshoes.pl 

Pudrowy akcent - USG 3D/4D

Pudrowy akcent - USG 3D/4D

 

I co sądzicie? Ja jestem zakochana! Jeżeli Wy też to korzystajcie, bo….

 

Wspólnie z @avangardshoes.pl przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!

Na hasło: agnessgal – otrzymujecie 15% rabatu!

Na blogu kolejne zmiany, dajcie znać jak Wam się podoba i śledźcie mnie na FB i IG bo będzie się działo!

Całuje, Agness.

Znajdź mnie:
Facebook
Instagram
Snapchat

12 thoughts on “Pudrowy akcent – USG 3D/4D

 1. Te pierwsze buciki bardzo mi się podobają, chcę własnie kupić taki buty w męskim stylu. Mogłyby tylko miec niższą podeszwę.

 2. O tak, pudrowy róż to mój kolor 🙂 A te buty z ustami straszne słodziaki, świetne są.
  Gratulacje- takie wyniki po krótkim blogowaniu, są imponujące! Zdradź, jakich technik używasz 😉
  Życzę zdrowia:)!

 3. Pamiętam takie usg naszego synka. Niesamowite przeżycie ale także stres czy lekarz powie, że wszystko w porządku. Płytkę oglądałam codziennie, po kilka razy 🙂
  Życzę Ci szczęśliwego wyczekiwania na maluszka!!
  P.S. Ciąża Ci służy, ślicznie wyglądasz 🙂

 4. Haha, szkoda, że nie napisałaś tego wpisu wcześniej. Wczoraj przyszły do mnie takie buty, tyle, że w innym kolorze. Poszłam w moje ukochane szarości, ale pudrowy róż wygląda całkiem nieźle 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published.