Pomysły na prezent dla mamy

Slider

pomysły na prezent dla mamy

 

Pomysły na prezent dla mamy

 

Dzień Mamy – 26 maja, data szczególna dla każdego z nas. Jeśli w tym momencie uświadomiłaś sobie, że za chwilę ten dzień – nie panikuj! Jest jeszcze czas by sprawić jej przyjemność i wywołać uśmiech na jej twarzy.

W tym roku to święto jest dla mnie szczególne, obecnie pod sercem noszę moją córeczkę. Na samą myśl, że za rok już będę pełnoprawnie je obchodzić, do oczu cisną mi się łzy wzruszenia. Z pewnością od swojej mamy słyszałyście nie raz, że zrozumiecie ją, gdy będziecie miały własne dzieci. Melanii nie ma jeszcze ze mną, ale coraz bardziej zaczynam rozumieć te słowa. Powinniśmy dziękować naszym kochanym rodzicielkom każdego dnia, za miłość, troskę i poświęcenie. Bo jak odwdzięczyć się za życie, wpojone wartości i dobre wychowanie? Nie da się! Dlatego uważam, że w dniu tak szczególnym warto podarować mamie coś od serca. Jeśli jesteś w stanie spędzić ten dzień z nią – zrób to! W dzisiejszych czasach, gdy każdy się spieszy, warto po prostu razem pobyć.  Wspólny wypad do kina, na kawę, czy  weekend w spa, zrobi dobrze Wam obu.

Oprócz klasycznych pewniaków takich jak: torebka, biżuteria, kwiaty, dobra książka  warto pomyśleć o czymś bardziej spersonalizowanym. Twoja mama lubi otaczać się pięknymi dodatkami, zwraca uwagę na detale i ceni sobie wysoką jakość? Podaruj jej komplet oryginalnych filiżanek lub kieliszków.  Świetnym pomysłem będzie ozdobny wazon lub patera.  Ulubione perfumy również będą strzałem w 10!

pomysły na prezent dla mamy

Ceramiczna patera -> KLIK

Zestaw filiżanek do espresso -> KLIK

Ozdobny, kryształowy wazon -> KLIK

Różowa patera -> KLIK

Kieliszki do szampana -> KLIK

Zestaw filiżanek -> KLIK

Pastelowy wazon -> KLIK

Kieliszki do białego wina -> KLIK

 

pomysły na prezent dla mamy

Lancome, La Vie Est Belle  -> KLIK

CHRISTIAN DIOR J adore -> KLIK

Giorgio Armani Acqua di Gioia -> KLIK

Calvin Klein Euphoria -> KLIK

Jeżeli nie koniecznie Twój portfel pozwala Ci na drogie prezenty, nic nie szkodzi. Upiecz jej ciasto, zaparz filiżankę jej ulubionej kawy i pooglądajcie wspólnie rodzinne zdjęcia. Powiedz jej, że ją KOCHASZ!!

prezenty na dzień mamy

Kocham Cię Mamuś! Zazdroszczę już mojej córci babci <3 Jesteś najlepsza!

Znajdź mnie:
Facebook
Instagram
Snapchat

6 thoughts on “Pomysły na prezent dla mamy

Leave a Reply

Your email address will not be published.